Dodacie a platobné podmienky

spoločnosti ZÁHRADNÝ SEN s.r.o.,

Tieto dodacie a platobné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode www.zahradnysen.sk. Nákupom v našom e-shope zároveň potvrdzujete, že ste s uvedenými dodacími a platobnými podmienkami stotožnení.

IČO: 52 900 291, DIČ: 2121169512, so sídlom Skubínska cesta 3226 /92, Banská Bystrica 974 09. Kontaktné údaje: +421 902 837 112, info@zahradnysen.sk

Nie sme platcami DPH.

II. Dodacia doba

S expedíciou pri väčšine ponúkaných rastlín začíname od 1. Februára. Expedíciia ovocných stromov ponúkaných na www.zahradnysen.sk posielame do 20. Apríla, na jeseň v Októbri zasielame ovocné stromy ktoré sú v bale alebo sú voľnokorenné. Ak si niekto objedná ovocné stromy neskôr na jar do 20. Apríla je to na vlastné riziko nevzťahujú sa reklamacie. Bežné dodacie doby sú zvyčajne do dvoch týždňov od prijatia objednávky. Dodacia doba sa môže primerane k okolnostiam predĺžiť, ak je oneskorenie spôsobené vyššou mocou alebo okolnosťami nezavinenými predávajúcim.

V prípade, že tovar nebude možné v stanovenej lehote dodať s ohľadom na jeho vypredanie či iný dôvod nemožnosti jeho obstaraní v deklarovanom termíne, je predávajúci oprávnený od zmluvy odstúpiť.

III. Platby

Platbu je možné vykonať nasledujúcimi spôsobmi:

– dobierkou

– v hotovosti (len v prípade doručenia tovaru našou vlastnou dopravou)

– prevodom na účet (vopred)

Dobierka

Zákazník platí až pri prevzatí tovaru pri dodaní na určenú adresu.

Prevod na účet

Zákazníkovi, ktorý si zvolí spôsob platby prevodom, bude zaslaná e-mailom proforma faktúra s potrebnými údajmi na vykonanie platby. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Tovar je odoslaný až po pripísaní finančnej čiastky na náš účet. Za tento spôsob platby si neúčtuje žiadny poplatok.

V prípade platby vopred je číslo nášho účtu: 2942081771/1100

Hotovosť

Platba v hotovosti je možná iba pri dodaní tovaru našim zmluvným prepravcom, ktorá je možná len v prípade nadrozmerného tovaru.

IV. Expedícia a doprava tovaru

Doprava je pre jednotlivé produkty spoplatnená podľa cenníka 123kurier ( 8 EUR pri objednávke na dobierku do 20 kg), ( 7 EUR pri objednávke platba vopred do 20 kg). Nad 20 kg sa účtuje podľa taríf 123kurier. Pri objednávke do inej krajiny (Maďarsko, Česká republika, Rakúsko, Nemecko, atd) je suma do 20 EUR pri objednávke do 20 kg.

Po zaregistrovaní objednávky bude spotrebiteľ informovaný ohľadom presnej sumy za dopravu.